Álláshirdetés a Háromszék Táncegyüttesnél

2019. november 19.

Légy tagja társulatunknak!  Ügyelő munkakörbe keressük lendületes, rugalmas, a tánc és a színház világa iránt elhivatott új kollégánkat.

ÜGYELŐ

Főbb feladatok:

  • előadások technikai előkészítése és lebonyolítása
  • próbák felügyelete
  • színpadi személyzet (művészek és technikusok) koordinálása
  • technikai adatlapok, előadás-dossziék összeállítása
  • kapcsolattartás, egyeztetés más színpadok technikai feltételeiről (turnék, kiszállások esetében)

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kitűnő szervezőkészség
  • jó kommunikációs és probléma-megoldó készség
  • legalább középfokú román nyelvtudás
  • szá­mí­tó­gé­pes isme­re­tek (Office)
  • szín­házi, szín­padi ismeretek
  • pontosság
  • rugalmasság

A feladatkör betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • szervezési tapasztalatok

A munkavégzés helye elsősorban Sepsiszentgyörgy, de a gyakori turnék és kiszállások miatt elvárás a rugalmasság.

Az állásra jelentkezni fényképes önéletrajz és motivációs levél beküldésével lehet a  e-mail címre.

Érdeklődni a 0728-085095  telefonszámon  van lehetőség.

Jelentkezési határidő: 2019. december 19.

Versenyvizsga időpontja: 2019. december 20.

Az állást 2020. január 6-tól lehet betölteni.

magnifiercrosschevron-down